Jak si vybrat nejlepší opěrku vzpěry?

Více než 80 procent světové populace trpí bolesti zad. Ozdoba vzpřímeného postoje může pomáhat zmírnit bolesti u některých uživatelů tím, že pomáhá při prevenci a nápravě poranění páteře a svalů. K dispozici v široké škále stylů, existuje mnoho faktorů, které se dostanou k výběru nejlepších držení těla zpět pro vás. Mezi dalšími obavami byste měli zvážit vaše specifické záležitosti, materiál, z něhož je vytvořena ortéza, a jak bude vypadat vzorek, když ji nosíte.

Chcete-li zvolit nejlepší vzpěry držení těla, musíte hledat jeden, který se bude zabývat vaším konkrétním problémem. Různé zarážky se zaměřují na různé svalové skupiny, včetně ramen, horní části zad, středního a dolního zad. Zadní vzpěra, která podporuje ramena, pravděpodobně nebude velkou pomocí, pokud trpíte bolesti dolní části zad. Zadní opěrky jsou dodávány v různých stylech, které jsou navrženy tak, aby vyhovovaly různým potřebám.

Ramenní ramena se přes rameno a přes střed hrudníku. Zaměřují se na horní části zad a ramena tím, že trénují ramenní svaly, aby zůstaly zpátky a rovně místo zaokrouhlení dopředu. Ty se doporučují jednotlivcům, kteří sedí po prodloužení doby, například při práci s počítačem. Těleso napnutí na postoji objímá kolem každého bicepsu a spojuje přes napínací tyč přes horní část zad, přes oděv. Stejně jako ramenní popruhy se doporučují i ​​jednotlivcům, kteří sedí po delší dobu.

Dolní zadní ramena zabalte kolem břicha a stabilizujte spodní svaly zad. Ty se používají především pro zranění dolní části zad, jako jsou podvrtnutí a deformace, léčení svalových křečí a pro ty, jejichž práce vyžadují opakované těžké zvedání. Plné zádové a ramenní popruhy jsou přes rameno a připevňují se kolem břicha. Zamíří na všechny svalové skupiny, aby posilovaly svaly a vyrovnaly míchu, aby zlepšily držení těla.

Možná budete chtít také zvážit materiál, z něhož je vytvořena opěrná opěrka. Zadní opěrky jsou k dispozici jak v latexu, tak v různých textilních materiálech. Latexové příchytky neposkytují ventilaci a jsou tuhé a nemohou je nosit osoby s latexovými alergiemi. Tkaniny jsou obvykle nastavitelné a prodyšné, ale mohou se rychleji opotřebovávat.

Měly by být vzaty v úvahu také napětí a rozměry. Aby byla podpěra držení těla účinná, musí zajistit správné napětí, které vás udrží ve správném držení těla. V opačném případě se váš stav nezlepší a může se zhoršit. Věnujte pozornost měřením, zejména v oblasti kyčle a hrudníku, uvedených na specifikacích vzpěru při objednávce. Aby bylo zajištěno správné napětí a rozměry, můžete se poradit s odborníkem v oblasti péče o zdraví, abyste si ověřili, zda máte správně opotřebení.

Je třeba vzít v úvahu kosmetické faktory. Někteří lidé dávají přednost ortéze, která se nenápadně nosí pod oblečením, zatímco jiné nevadí, pokud je to viditelné. Mějte na paměti, že zatímco většina příčka je inzerována jako oblečená pod oblečením, může být pod podpěrou potřeba lehká košile, aby se zabránilo odřeninám a vředům. To je zvláště důležité u modelů s tenkými řetízky.

Než si koupíte ortézu, doporučujeme konzultovat s lékařem. On nebo ona může doporučit styl nebo značku pro vaše potřeby. Při nákupu z prodejny zdravotnické potřeby požádejte jednoho z vyškolených odborných prodejců o pomoc při napínání a dimenzování.