Jak se zbavuji nevolnosti s tělovými bolestmi?

Pacienti s nevolností s bolesti těla mohou léčit tyto nepohodlné symptomy užíváním léků, bylin nebo odpočinku. Typ potřebné léčby závisí na závažnosti příznaků a na důvodu, že je pacient zažívá. Ve většině případů jsou pacienti, kteří trpí nevolností při bolestech na těle, infikováni virem, který bude muset běžet, než se symptomy rozptýlí samy. Pacienti by měli vždy navštívit lékaře, pokud příznaky trvají déle než několik dní nebo jsou zvláště závažné.

Nevolnost a bolesti těla jsou příznaky, které obvykle ukazují na nějakou virovou infekci, jako je například chřipka, kuřecí neštovice nebo žaludeční viry. Bakteriální infekce také může způsobit tyto příznaky a může být potřeba léčit antibiotiky, pokud není infekce mírná a omezená na trávicí systém. Antibiotika nezmiňují příznaky nevolnosti doprovázené bolesti těla přímo, ale zabijí bakterie způsobující tyto příznaky. Lékař bude muset určit, zda je infekce bakteriální nebo virové a zda jsou antibiotika vhodnou léčbou.

Bez ohledu na to, co je příčinou nevolnosti s bolesti těla, je jedním z nejjednodušších způsobů léčby těchto příznaků spánek. Zatímco bojuje proti infekci, tělo musí být schopno věnovat velké množství energie imunitnímu systému. Odpočinek je ještě důležitější, pokud je nevolnost natolik závažná, že udržuje pacienta z jídla nebo je doprovázen zvracením, protože pacient nemusí dostat dostatek kalorií.

Při užívání léku k léčbě nevolnosti s bolesti těla jsou potřebné dvě různé léky: jedna k léčbě nevolnosti a jedna k léčbě bolesti. Antihistaminika a anticholinergní antiemetika jsou běžnými léky, které se používají k léčení nevolnosti. Existuje několik dalších tříd léků, které mohou být také používány pro boj s nevolností, ačkoli předpisy jsou potřebné pro mnohé z nich. Pacienti, kteří chtějí léčit jejich nevolnost pomocí bylin, mohou používat zázvor, vitamín B6, hroznové semeno nebo mátu peprné, z nichž mnohé mohou být vyrobeny v čaji, který může být snazší pro pacienty s nevolnostmi, než je pilulka nebo doplněk. Užívání pomalých, rovnoměrných dechů a odpočinku s ohnutými koleny může také pomoci zmírnit nevolnost.

Bolesti těla se musí léčit odděleně od nevolnosti. Nejčastěji se používají protizánětlivé léky, zejména ibuprofen a aspirin, ačkoli acetaminofen může být také použit ke zmírnění bolesti. Tyto léky jsou zpravidla velmi účinné při zmírnění bolesti a bolesti a měly by být užívány pravidelně, aby se bolest nevrátila zpět, zejména pokud je doprovázena horečkou. Bolest může být také ošetřena použitím bylin, jako je kapsaicin nebo kurkum, které mohou být na postižené místo požívány.